istniejemy od 1989roku

Istniejemy już od 1989 roku


ATLANTA mała poligrafia Krystyna Momot

ul. Matejki 14c ; 87-300 Brodnica

NIP: PL8741044437      REGON: 871641138

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek  7:00 - 20:00

Sobota - 8:00 - 16:00

Niedziela - nieczynne


tel./FAX     +48 56 69 70 427

tel. kom    +48 535 035 427

E-mail : atlanta.poligrafia@gmail.com    

 

Jeśli do tej pory nie współpracowałeś z nami, poniżej przedstawiamy kilka argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję:

Szeroka gama usług oraz towarów

pozwala nam sprostać wielu klasycznym jak i niestandardowym potrzebom naszych klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze sugestie abyśmy mogli zawsze sprostać stawianym przez Was wyzwaniom. 

Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm

to trzy elementy które nas definiują. Istniejemy na rynku już ponad 30 lat. Przez ten czas zebraliśmy ogromną ilość wiedzy z dziedziny poligrafii, grafiki oraz reklamy. Tą wiedzę przez lata wykorzystaliśmy w wielu zleceniach dla dużej ilości firm i instytucji. Dzięki temu jesteśmy na tyle doświadczeni aby zaoferować Wam pełen profesjonalizm przy obsłudze zleceń.

Bezpieczeństwo 

Możesz być pewny że powierzone nam materiały są w pełni bezpieczne. Dbamy o to aby ich nie uszkodzić lub aby nie wpadły w niepowołane ręce. W pełni przestrzegamy prywatności oraz tajemnic Twojej firmy.  Twoje zaufanie do nas traktujemy priorytetowo.  

Jakość

jest nieodzownym elementem tego co robimy. Dlatego oprócz wiedzy i umiejętności stawiamy na najlepszej jakości sprzęt taki jak drukarki, plotery, oprogramowanie oraz urządzenia introligatorskie. W tej sferze nie uznajemy kompromisów.  

Ekologia i odpowiedzialność społeczna

są dla nas niezwykle newralgiczne. Wierzymy że nawet małe działania w znaczny sposób wpływają na nasze życie na Ziemi. Dlatego staramy się wszystkie swoje materiały używać z rozwagą i bez marnotrawstwa. Jeśli to możliwe zawsze szukamy dla nich różnego zastosowania aby nawet resztki stały się pełnowartościowym produktem. Przywiązujemy dużą wagę również do regionu w którym działamy starając się wspierać oraz sponsorować organizacje lub inicjatywy dotyczące zwłaszcza dzieci. W końcu to one są naszą przyszłością.

Kreatywność i elastyczność

to główne cechy naszej firmy. To że nie znalazłeś na tej stronie jakiejś usługi lub produktu z dziedziny szeroko rozumianej poligrafii lub grafiki, nie oznacza że nie możemy tego dla Ciebie załatwić. Naszym zadaniem jest przede wszystkim pomóc Ci w twojej pracy lub firmie co wiąże się u nas z szerokim spektrum możliwości. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.   

Dlaczego my?

Korzyści

Poniżej przedstawiamy co zyskasz współpracując z nami:

Z nami załatwisz sprawy nawet wtedy gdy inni będą zamknięci

Zachowanie poufności przy powierzonych informacjach i materiałach

Dla stałych klientów możliwość płatności przelewem

W zależności od ilości lub wielkość zamówienia możliwość negocjacji cen.

Szybka realizacja zamówień. 70% z nich wykonujemy od ręki

Wszystkie usługi poligraficzne i nie tylko w jednym miejscu